Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 27. 3. 2016 o 21:41 | odkaz na príspevok
Otázka: Akú záznamovú kameru by ste odporúčali? Chcem aby nahrávala 1080p 50fps a aby sa zmestila do 100€ a neviem sa rozhodnúť medzi Xiaomi Yi, runcam 2 a miliónom ostatných...
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 27. 3. 2016 o 22:42 | odkaz na príspevok
Pouzivame vacsina yi ma prezivku go pro killer.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
peter1207
modelár

Príspevkov: 313

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 27. 3. 2016 o 23:28 | odkaz na príspevok
Poison . Neclovek ako poison pise aj moje posledne video bolo tocene s xiaomiy. Jedinu chybu ma. Zvuk je priserny..ale da sa s tym nieco urobit. Po tyzdny laborovania som dospel k slusnemu zvuku. Ale napr gopro alebo mojej sony sa zvukom nevyrovna (teraz mam na mysli zvuk obtekajuceho vzduchu). Obrazom sa velmibpriblizila aj go pro aj sony ja osobne v tom velky rozdiel nevidim. Navyse kamera za 100€ ktora vydrzi ejaky ten pad a su na nu aj ND ako novy objektyv...cize nemas co riesit.
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
andrej11
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 27. 3. 2016 o 23:48 | odkaz na príspevok
Tak musim sa pochvalit Moje "race" lietanie sa skutocne posunulo exponencialne dopredu. Prvé loop-y, menej padov a kopteru nosim domov už v celku . 3liste dal prop 5045 tomu výrazne pomohli. A odkaz pre neskusenych alebo frustrovaných: treba lietat, lietat a lietat...ono to skutocne ide rychlo
Este vseobecna otazka: Aky mate nastaveny letovy cas na radiu? Alebo kolko minut vam to da (priemerne)?? 4min letu na 2204 2300kV s 3s 1800mAh a 5045trojlist je v poriadku???
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 27. 3. 2016 o 23:49 | odkaz na príspevok
Pozeral som hromadu videí, recenzií a iných somarín a osobne by som pred Yi určite preferoval runcam 2. Je ľahšia, má lepší form factor, odoberateľnú baterku, slušný FPV výstup, gumový lem okolo objektívu (pri nárazoch...) a to najpodstatnejšie - videá točené runcam mi prišli o kúsok krajšie a teraz nemyslím len saturácia farieb ale celkovo - skvelý dynamický rozsah, výborná ostrosť a skvelo zvláda rýchly pohyb pri ktorom Yi už robí artefakty. Na druhú stranu Yi s vymenenou optikou je oveľa lepšia, lebo pôvodná optika na Yi je šuvix. Zvuk na kamere ma vôbec nezaujíma a keď som počul tú hrôzu, čo nahráva runcam tak som rád

Andrej: Letový čas? To tvoje rádio nepodporuje telemetriu?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
cagasko
modelár

Príspevkov: 13

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 27. 3. 2016 o 23:52 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Sľažany ( 49 rokov )
Mafi
modelár

Príspevkov: 93

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 3. 2016 o 00:11 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Bratislava
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 3. 2016 o 11:53 | odkaz na príspevok
Vcera mensi BATTLE FLIGHT!
zbystrite pri 20sec ako chlapci brzdili z plnych siiil, ked som sa 300 vyrutil zo zatacky


odkaz na Youtube
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 3. 2016 o 12:54 | odkaz na príspevok
Thinky nadhera video je cool. Sa mi nechcelo strihat som po vcerajsku rozbity oprava kopter my zobrala silu ale zase si ma nakopol kua no nemozem ja nechat material z kamery len tak. Super video.

Zatial dam synkove zoznamuje sa s novou koptou. LS 210.

https://youtu.be/Sip19GvLFNQ
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 3. 2016 o 19:05 | odkaz na príspevok
Dnes som prišiel na jednu vec: Reči o tom, že lietanie v autolevel móde spomalí učenie lietania v rate móde sú len reči.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 3. 2016 o 19:53 | odkaz na príspevok
neclovek a ako si nato prisiel?
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 3. 2016 o 20:31 | odkaz na príspevok
Vôbec niesom dobrý pilot. Len som dnes bol konečne na poriadne otvorenom priestranstve, zapol som rate mode a nemal som najmenší problém poletovať po okolí. Tým nemyslím to, že by bol rate mode ľahký, ale to, že doteraz som lietal autolevel a nijako ma to neovplyvnilo.
Ja to zatiaľ vidím tak, že pokiaľ tu má niekto iný názor, ako všetci ostatní, tak tu nemá čo robiť...
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 3. 2016 o 21:54 | odkaz na príspevok
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 3. 2016 o 21:57 | odkaz na príspevok
potom preco lietas autolevel ked nemas najmensi problem lietat v rate? tomu nerozumiem nejak.. vsak v autolevel nemozes ani loopy robit ani nic.. naco je dobre take lietanie? mimochodom ja som nepovedal ze autolevel spomali ucenie ale ze je to strata casu lietat s takym rezimom.. cim skorej prepnes na rate a ucis sa v nom tym rychlejsie budes lietat ako frajer.. robit triky loopy a pod.. vsak nato tieto quady su prioritne stavane.. na freestyle a race.. s autolevelom ti je 250tka na dve veci.. cize este raz cim dlhsie budes lietat s autolevelom tym zbytocne stracas cas ucit sa triky..
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Príspevkov: 942

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 28. 3. 2016 o 22:26 | odkaz na príspevok
V rate mode som nemal problém poletovať po kilometrovej lúke, na nejaké precízne lietanie s ním sa zatiaľ necítim. Najväčší problém mám teraz ale s monitorom. 4" 480x270 je na FPV naozaj na nič lebo nielen, že do diaľky nerozoznám strom od budovy, ale často ani nemôžem odhadnúť vzdialenosť, proste celé zle, takže je načase požičaný monitorček vrátiť a kúpiť si mikrovlnku.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__78129__Quanum_DIY_FPV_Goggle_V2_w_5_inch_LCD_Monitor_Kit_EU_Warehouse_.html
alebo
http://www.banggood.com/32CH-FPV-Glasses-Goggle-4_3-Inch-Field-Monitor-w-32CH-AV-Receiver-Antenna-2S-450mAH-Battery-p-1035646.html
?
Tie z BG majú za tú istú cenu aj receiver, anténu, baterku a super USB vetráčik + 4,3" monitor by mal byť pre oči menší problém ako 5", či?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 176 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: radondca, JanoP,