Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
petofertal123
modelár

Príspevkov: 219

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 4. 2013 o 21:22 | odkaz na príspevok
mne sa to zlomilo 50x a potom som to skusil prilepiť napevno ku trupu čo sa mi aj podarilo..ale čim dalej tym viac sa mi idštipovalo z trupu tak som tie kridla naspat obrezal ako boli a teraz ich zase lepim..ale čim dalej tym menej sa mi to stava, lebo čim viac letov tym viac skuseností.. takže teraz to lepim cca raz za mesiac...a neprekaža mi to...aj tak nemam čo doma robiť.
Bydlisko: Bardejov ( 30 rokov )
radondca
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 4. 2013 o 21:40 | odkaz na príspevok
cize to co mne sa odlomilo stale dokola priliepas na to iste miesto?
ja by som skusil aj ten magnet, alebo suchy zips
Bydlisko: Trencin ( 50 rokov )
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 4. 2013 o 21:46 | odkaz na príspevok
Na magnetky som pouzil sekundove nejake stredne a aktivator,len ja som to riesil takto pri tych preglejkach,treba to dost presne vymerat,ale drzalo mi to v pohode a dost sili treba na rozlepenie kridiel.a pri tvrdsom pade mi to zase v pohode povolilo.A suchy zips som vlepil na spodnu stranu kridel,ten je samolepiaci tak nieje problem,len som musel malu drazku vyrezat do trupu do otvoru na kridla,aby to tam voslo dufam ze foto bude okey,mozno ti niekto poradi lepsie riesenia ja sa len ucim co a ako..

No lepil som to aj ja par krat,no stale sa to lamalo dalej nie na tom istom mieste cize teraz to mam cele dolepene,keby som to hned takto spravil mohol byt pokoj
Bydlisko: Lučenec
petofertal123
modelár

Príspevkov: 219

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 4. 2013 o 21:46 | odkaz na príspevok
ano ..ale jak tak čitam asi dam na michalovu radu a am si tam magnetky ale tiež by som bol zvezdavy kde ich dava presne...tak michal ked možeš hod sem foto...
Bydlisko: Bardejov ( 30 rokov )
radondca
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 4. 2013 o 21:48 | odkaz na príspevok
super, pochopil som
Dakujem za foto, idem do toho, este z coho si spravil tie magnety?
a cim lepis to EPP?
Bydlisko: Trencin ( 50 rokov )
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 4. 2013 o 22:00 | odkaz na príspevok
No este pockaj mozno sem hodi niekto lepsi napad ako to lepsie spravit ja to mam ale takto a zatial sa mi kridla neporucali,KLOP-KLOP.Magnetky som kupoval tieto http://www.svetmodelov.sk/set-magnetov-19x4x1-5mm-2ks.html ale daju sa pouzit v podstate hocijake co sa tam zmestia Na take mensie opravy pouzivam sekundove,aj na magnetky,na tie polamane kridla najprv tiez senkundove,potom som skusil purex rapid akoze drzi to dobre len so dost peni takze velmi to na to vhodne nebolo ale co uz(ale aspon to vyplnilo vylamany EPP).teraz som si uz zohnal UHU POR,ten chvalia.tym som lepil pantiky na kidielkach a vyskovke ten tiez drzi.
Bydlisko: Lučenec
radondca
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 4. 2013 o 22:15 | odkaz na príspevok
ak dobre googlim tak je to toto
http://www.uhu.cz/lepidla-pro-domacnost-remeslo-hobby_uhu-por
a kde si ho kupil? je to bezne k dostaniu ci treba do specializovanej predajne?
Bydlisko: Trencin ( 50 rokov )
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 4. 2013 o 22:28 | odkaz na príspevok
Hej to je asi ono,
No u nas v LC som ho absolutne nikde nezohnal,tak som ho nakoniec objednal od PECKA MODELAR http://www.peckamodel.sk/produkt/modelarska-chemia/lepidla/lepidla-ostatne/82845900-uhu-por-50-ml
Bydlisko: Lučenec
radondca
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 4. 2013 o 22:44 | odkaz na príspevok
niekde ho snad zozeniem
dakujem za radu a ked niekto neporadi nieco ine , pojdem do tohoto.
Este mna napadlo nalepit z vnutornej strny nejaky kus smrekovej listy alebo preglejky na spevnenie, ale neviem ci tam je vobec miesto na nieco na pridavanie
a vlastne, ked si dal magnety a suchy zips, ty uz nepouzivas skrutky?
Bydlisko: Trencin ( 50 rokov )
bezo
modelár

Príspevkov: 637

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 4. 2013 o 08:06 | odkaz na príspevok
ja mam betu v2 . dal som tam magnety a drzi to super . fotka je niekde v teme , pohladaj
Bydlisko: Trenčín ( 46 rokov )
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 4. 2013 o 17:30 | odkaz na príspevok
tak rieseni je viacero aj mne tie magnety drzia a teraz zo suchacom je to uplne v pohode.a skrutky uz ani nahodou nedavam nebolo to stastne vymyslene.skus to a uvidis..
Bydlisko: Lučenec
radondca
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 4. 2013 o 19:56 | odkaz na príspevok
akurat to idem robit s tym suchym zipsom a potom pridam aj magnety, len ich musim este objednat, ale super rady
este by som potreboval dalsiu, snazim sa vyvazit betu spolu s 2200mAh baterkou a uz som ju posunul na maximum az k servam, ale stale ked drzim prsty na 62-65mm tak mi pada na nos. co s tym? asi dovazit v zadu, ale kde a cim?
moc dakujem
Bydlisko: Trencin ( 50 rokov )
petofertal123
modelár

Príspevkov: 219

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 4. 2013 o 23:00 | odkaz na príspevok
ja ked dam 2200mAh lipo..tak nemusim nič dovažovať presne sa mi to samo tak dovažilo že nemusim tam žiadne závažia trepať... nwm prečo ti padá na nos...
Bydlisko: Bardejov ( 30 rokov )
Michal-LC
modelár

Príspevkov: 322

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 25. 4. 2013 o 06:19 | odkaz na príspevok
hm zvlastne ze ti to nesedi s 2200kou.aj mne to akurat vychadza aj ked som vystuzoval vyskovku a aj pantiky daval sedi to.viac sa mi osvedcilo k tym 62mm tiez som to nedavno riesil.teraz koli kamere na kabine mam trosku dovazeny zadok.ja som tam zatial pouzil klasicku mincu zatial len paskou chytenu lebo ked pojdem bez kamery musim to zlepit dole.ak ti to naozaj nesedi neboj sa to dovazit na chvoste Betka par gramov ani nezbada.hlavne si daj na vyvazeni zalezat,presne vyvazena lieta proste sama,inak je to len hupanie ako na husenkovej.drzim palce
Bydlisko: Lučenec
Lubos_Ba
modelár

Príspevkov: 125

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 25. 4. 2013 o 06:47 | odkaz na príspevok
ahojte,zadovážil som si Betu 1400 a potrebujem nejaký návod a rady na vyváženie.Viete niekto poskytnúť manuál?Vrelá vďaka...
Bydlisko: Vajnory
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 244 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 0 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: