Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
kuro99
modelár

Príspevkov: 2161

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 1. 2012 o 23:19 | odkaz na príspevok
No comment. ADMIN?
Bydlisko: ZA
Shake
modelár

Príspevkov: 452

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 1. 2012 o 23:36 | odkaz na príspevok
Jiri:
pani co sa vraciame spat k opiciam, sak vacsina pilotov neriesia normal to bolo kedysi koli programovaniu ale teraz osadis naladis a drzi ci


Nemam to z vlastnej hlavy, taky chytry zase nie som. Cital som o tom nieco od cloveka, ktory je v tejto veci znaly, a vy, co sa tu tvarite ze vsetkemu rozumiete, sa mu ani jeden vo svojich vedomostiach, ani len zdaleka nepriblizujete.
Bydlisko: Partizánske ( 60 rokov )
Alfa
modelár

Príspevkov: 1825

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 07:49 | odkaz na príspevok
Da sa nastavit. Vyrobil som si nieco podobne ako je ten gramec - tocnu. Na nej je mozne naladit gyro v normal mode, aby v headlock mode fungovalo s vyssou ucinnostou a presnostou.
A nedá sa nastaviť ! Môžeš si tvrdiť toto koľko len chceš. Vrtuník musí byť vo vzduchu aby mu nebránilo ani to najmenšie mechanické otáčanie ! V normal mode sa lieta v dnešnej dobe len s maketami a F3C a to len v niektorých obratoch.
Bydlisko: Trnava, vek-46
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 08:44 | odkaz na príspevok
Shake:
Jiri:
pani co sa vraciame spat k opiciam, sak vacsina pilotov neriesia normal to bolo kedysi koli programovaniu ale teraz osadis naladis a drzi ci


Nemam to z vlastnej hlavy, taky chytry zase nie som. Cital som o tom nieco od cloveka, ktory je v tejto veci znaly, a vy, co sa tu tvarite ze vsetkemu rozumiete, sa mu ani jeden vo svojich vedomostiach, ani len zdaleka nepriblizujete.


Mozno tato kombinacia je vhodna na ten setup



Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
kuro99
modelár

Príspevkov: 2161

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 09:07 | odkaz na príspevok
poison:
Mozno tato kombinacia je vhodna na ten setup





Poison velmi smutne.

Bavime sa o veci a ked dojdu argumenty, dojde na hrube osocovnaie a odskok na inu temu, kde pre zmenu znova osocujeme. Toto volas pokora ?

No a tebe specialne napisem.

To gyro som si na tom gramci nastavil. Dokonca aj citlivost sa dala trafit na akurat zaseknutie chvosta bez plavania alebo oscilacii. Potom som uz len lietal a hodne spokojnejsi. Nemal som vtedy na nikoho kontakt, vsetko som si postavil , nastavil a zalietal sam. Aj lietat som sa (na)ucil sam.
Je to vyborny prostriedok pre cloveka co neletel aby si overil ci su reverzy na vrtulke, samotne gyro ako aj jeho zisk dobre nastavene. MNE TO HODNE POMOHLO ! A to nie je nic vymyslene ale realita.

A este raz opakujem som smutny ,ze sa pridavaj ku takymto nizkym veciam.
Bydlisko: ZA
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 09:31 | odkaz na príspevok
Nevravim ze nemas cast pravdy - Ale netvrd mi tu - ze to si nastavil na tom gramci a vo vzduchu si uz nemusel poladit citlivost. Smer vrtulky na to snad nie je treba gramofon. Drahu tiez nie. Moj nazor a mozem sa mylit som zaciatocnik, ktory sa uci vacsinou na vlastnych sprostych chybach. A sprchu od Alfu som dostal v pravej chvili. Teraz to viem.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
kuro99
modelár

Príspevkov: 2161

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 09:42 | odkaz na príspevok
poison:
Nevravim ze nemas cast pravdy - Ale netvrd mi tu - ze to si nastavil na tom gramci a vo vzduchu si uz nemusel poladit citlivost. Smer vrtulky na to snad nie je treba gramofon. Drahu tiez nie. Moj nazor a mozem sa mylit som zaciatocnik, ktory sa uci vacsinou na vlastnych sprostych chybach. A sprchu od Alfu som dostal v pravej chvili. Teraz to viem.


NASTAVIL!

Ale slepemu ja darmo budem vysvetlovat krasu malovaneho. Prepac.
Bydlisko: ZA
Shake
modelár

Príspevkov: 452

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 09:53 | odkaz na príspevok
Alfa:
A nedá sa nastaviť ! Môžeš si tvrdiť toto koľko len chceš. Vrtuník musí byť vo vzduchu aby mu nebránilo ani to najmenšie mechanické otáčanie ! V normal mode sa lieta v dnešnej dobe len s maketami a F3C a to len v niektorých obratoch.


A da sa nastavit. Mozem to potvrdit na priklade lacnych gyr, ktore inym driftuju. Mne po nastaveni a naladeni na tocni nedriftuju. To pracne nastavenie v normal mode ma pre gyro vyznam v tom, ze mu ako keby ulahci pracu v headlock mode.
Bydlisko: Partizánske ( 60 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 10:35 | odkaz na príspevok
Shake:
Alfa:
A nedá sa nastaviť ! Môžeš si tvrdiť toto koľko len chceš. Vrtuník musí byť vo vzduchu aby mu nebránilo ani to najmenšie mechanické otáčanie ! V normal mode sa lieta v dnešnej dobe len s maketami a F3C a to len v niektorých obratoch.


A da sa nastavit. Mozem to potvrdit na priklade lacnych gyr, ktore inym driftuju. Mne po nastaveni a naladeni na tocni nedriftuju. To pracne nastavenie v normal mode ma pre gyro vyznam v tom, ze mu ako keby ulahci pracu v headlock mode.


Su aj lacne gyra ktore funguju priklad GA 250. Ale prva vec je uz ta ze to co sa nechova ako gyro a hrdo nesie ten nazov mas zahodit poriadne daleko a nie trapit sa bo vysledok mizivy.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
kuro99
modelár

Príspevkov: 2161

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 10:55 | odkaz na príspevok
poison:
Shake:
Alfa:
A nedá sa nastaviť ! Môžeš si tvrdiť toto koľko len chceš. Vrtuník musí byť vo vzduchu aby mu nebránilo ani to najmenšie mechanické otáčanie ! V normal mode sa lieta v dnešnej dobe len s maketami a F3C a to len v niektorých obratoch.


A da sa nastavit. Mozem to potvrdit na priklade lacnych gyr, ktore inym driftuju. Mne po nastaveni a naladeni na tocni nedriftuju. To pracne nastavenie v normal mode ma pre gyro vyznam v tom, ze mu ako keby ulahci pracu v headlock mode.


Su aj lacne gyra ktore funguju priklad GA 250. Ale prva vec je uz ta ze to co sa nechova ako gyro a hrdo nesie ten nazov mas zahodit poriadne daleko a nie trapit sa bo vysledok mizivy.


Poison nehnevaj sa na mna ale co toto ma spolocne s faktom, ze aj Shake aj ja vieme vyuzit tu tocnu na naladenie gyra ?
Vies nie je kumst povedat, sracka zahod, kumst je spravit aj s jednoduchsimi vecami fajne veci.
Bydlisko: ZA
mezo11
modelár

Príspevkov: 201

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 12:22 | odkaz na príspevok
A co vlastne nastavujete na gyre? Ja ho dam do vrtasa nastavím mechanicku nulu a lietam Vseho vsudy 5 min prace. A ten gramofon nerozumiem naco je dobry..
Bydlisko: Liptovský Hrádok
Tibor889
modelár

Príspevkov: 997

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 12:25 | odkaz na príspevok
Šak predsa ti za tých 5 minút prehrá nejaký singel
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
Audino
modelár

Príspevkov: 2521

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 12:37 | odkaz na príspevok
A ked prepnes otacky,tak aj LPcku !
Audino
modelár

Príspevkov: 2521

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 13:08 | odkaz na príspevok
Shake:
Alfa:
A nedá sa nastaviť ! Môžeš si tvrdiť toto koľko len chceš. Vrtuník musí byť vo vzduchu aby mu nebránilo ani to najmenšie mechanické otáčanie ! V normal mode sa lieta v dnešnej dobe len s maketami a F3C a to len v niektorých obratoch.


A da sa nastavit. Mozem to potvrdit na priklade lacnych gyr, ktore inym driftuju. Mne po nastaveni a naladeni na tocni nedriftuju. To pracne nastavenie v normal mode ma pre gyro vyznam v tom, ze mu ako keby ulahci pracu v headlock mode.



Ok,da sa nastavit,jutubka je plna takych home made nastaveni.ALE-mas niekde v navode napisane-Polozte heli na gramafon?Nemas,preco asi?No lebo to pani z Alignu,Futaby,Spartana a co ja viem odkial este neuznali za ten spravny postup!Teda ani na HK o tom nepisu.
Takze VYZVA-Kto ma stary nepotrebny gramec,tak ho treba poslat do ZA!
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 17. 1. 2012 o 13:10 | odkaz na príspevok
Audino:
Shake:
Alfa:
A nedá sa nastaviť ! Môžeš si tvrdiť toto koľko len chceš. Vrtuník musí byť vo vzduchu aby mu nebránilo ani to najmenšie mechanické otáčanie ! V normal mode sa lieta v dnešnej dobe len s maketami a F3C a to len v niektorých obratoch.


A da sa nastavit. Mozem to potvrdit na priklade lacnych gyr, ktore inym driftuju. Mne po nastaveni a naladeni na tocni nedriftuju. To pracne nastavenie v normal mode ma pre gyro vyznam v tom, ze mu ako keby ulahci pracu v headlock mode.



Ok,da sa nastavit,jutubka je plna takych home made nastaveni.ALE-mas niekde v navode napisane-Polozte heli na gramafon?Nemas,preco asi?No lebo to pani z Alignu,Futaby,Spartana a co ja viem odkial este neuznali za ten spravny postup!Teda ani na HK o tom nepisu.
Takze VYZVA-Kto ma stary nepotrebny gramec,tak ho treba poslat do ZA!


Ale moc gramofonov aby to nemali chlapci potom pre-gyrovane
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 313 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 1 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: