Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
tobi
modelár

Príspevkov: 73

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 14:08 | odkaz na príspevok
pocuj shake... to nie je rychly prechod... lenze vsade pisu ze sa najlepsie uci z co najvacsim vrtasom a tak som sa na to chcel iba spitat... To bola cisto iba otazka... ja synergy nechcem to je na mna trosku privelke susto Najma to potrebne prislusenstvo... a palivo stale kupovat... to by sa mi nechcelo ani trochu... navise ako tu bolo povedane, tak pri takej velkosti ako ma synergy by som sa s prepacenim asi posral uz pri obycajnom lietani... nie ze este sa s tym skusit ucit nejaku tu lahunku akrobaciu Cize tak.
Shake
modelár

Príspevkov: 452

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 17:14 | odkaz na príspevok
tobi:
pocuj shake... to nie je rychly prechod... lenze vsade pisu ze sa najlepsie uci z co najvacsim vrtasom a tak som sa na to chcel iba spitat...

Ale to ja vobec nepopieram, ze ucit sa s vacsim vrtasom je lahsie. Len so spalovakmi je to trocha predsa len zlozitejsie, pokial s nimi nemas ziadne skusenosti. Urcite je lepsie v dnesnej dobe zacat s elektroheli. Najlacnejsia alternativa je 450-ka, drahsia je 500-ka, ale na ucenie mozno najprijatelnejsia. Ak mas penazi ako maku, tak investuj do Protosa 500. V sucasnosti je to asi najlepsia 500-ka.
Bydlisko: Partizánske ( 60 rokov )
tobi
modelár

Príspevkov: 73

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 17:33 | odkaz na príspevok
no penazi ako maku zrovna nemam... protosa 500 asi nie, ale uvazoval som nad mini protosom... len by som potreboval poradit... myslis ze kolko by ma vysiel mini protos aj so servami a gyrom? Lebo on sa dodava iba s listami, motorom a esc Inak preco je na ucenie najidealnejsia 500vka trex? Lebo to mi uz pisali viaceri a mne sa zda na ucenie rex 500 az trochu privelky... ci nie? A gyro ma rovnake ako 450 pro, motor vykonnejsi ale to je asi umerne k velkosti a serva posudit velmi neviem...
Kenny McCormick
modelár

Príspevkov: 499

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 17:57 | odkaz na príspevok
tobi:
Inak preco je na ucenie najidealnejsia 500vka trex? Lebo to mi uz pisali viaceri a mne sa zda na ucenie rex 500 az trochu privelky... ci nie? A gyro ma rovnake ako 450 pro, motor vykonnejsi ale to je asi umerne k velkosti a serva posudit velmi neviem...
lebo je oproti velkosti 450 stabilnejsia, znesie vecsi vietor, da ti trosku viac casu na rozhodovanie a je lepsie vidiet a pod...
Gyro je na vsetky velkosti rovnake. Motor, regl, serva, baterky su umerne vecsie velkosti heli.

Ale ako pise Shake, medzi 500 momentalne kraluje Protos/este snad logo400, ale to je dost drahe a preto malo rozsirene/, cenovy rozdiel pri novom stroji je zanedbatelny ak vobec nejaky je. Oproti rexovi je velmi zivy, ale tiez sa da nastavit na tupsie.
Bydlisko: Prešov ( 56 rokov )
tobi
modelár

Príspevkov: 73

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 18:00 | odkaz na príspevok
uhm... a za kolko by sa dal zohnat protos aj so vsetkym (serva, gyro, motor, esc, listy) podla teba? po pripade za kolko ten mini protos?
Kenny McCormick
modelár

Príspevkov: 499

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 18:03 | odkaz na príspevok
https://www.rcportal.sk/protos-500-inz5964
a novy trosku viac

MP zlozis do 500€ novy, zalezi od vybavenia ake don kupis.
Bydlisko: Prešov ( 56 rokov )
tobi
modelár

Príspevkov: 73

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 18:11 | odkaz na príspevok
uhm... ak ak odpocitas s MP to co je v combe tak kolko stoja take priemerne/lepsie serva a gyro.... lebo ja viem zohnat mini protosa z US za 240 e v prepocte
martin.b
modelár

Príspevkov: 1066

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 19:10 | odkaz na príspevok
aj s danou?
Bydlisko: Nitra
tobi
modelár

Príspevkov: 73

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 19:30 | odkaz na príspevok
hej
martin.b
modelár

Príspevkov: 1066

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 19:31 | odkaz na príspevok
tak si na nete pozri ake maju ludia konfiguracie a capni tam nejake savox serva a ides..
edit: tu mas config s ktorym ho zalietal tareq http://www.youtube.com/watch?v=JTfJZfS0Cgo
to uz vsak sme mimo temy. tak si zaloz temu a zadaj otazky tam. podla penazi sa rozhodni co chces, ak mas vyhliadku na to ze budes mat v buducnosti prachy, tak na zaciatku kup 450 PRO, a potom ked sa naucis osmicky premety a take zaklady kupis Protosa, alebo 600vku...
Bydlisko: Nitra
tobi
modelár

Príspevkov: 73

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 19:37 | odkaz na príspevok
super... nie? je v nom carbonovy ram, origo listy, motor msh scorpion , YEG 60a regulator... staci dokupit serva a gyro... a to je jediny problem.... ze ja neviem ake serva a gyro k tomu kupit a ze kolko by tie serva a gyro dokopy stali... nevedeli by ste mi poradit? Netreba mi tam ziadne profi, skor nejake priemerne/dobre
martin.b
modelár

Príspevkov: 1066

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 19:43 | odkaz na príspevok
pozri si ten odkaz co som dal, v popise su serva, hod si to niekde do kosika a pocitaj, nebude to nik robit za teba!
Bydlisko: Nitra
tobi
modelár

Príspevkov: 73

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 19:48 | odkaz na príspevok
ooo diki ... ale ja niesom tareq a podla mna by mi stacili aj nejake lacnejsie Ja sa totiz iba chcem ucit nejaku LAHKU akrobaciu... nevedel by si mi poradit konkretnejsie? Som totiz viac-menej zaciatocnik a a ja naozaj netusim ake serva by boli vhodne, jedine co viemje ze ak by to bolo mozne tak by sa mohli aj s gyrom zmestit do tych 200euro...a inak.... co si myslel tim ze ak budem mat v buducnosti prachy tak mam kupit rexa 450 pro? lebo ja som to nejako nepochopil
martin.b
modelár

Príspevkov: 1066

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 2. 2012 o 19:50 | odkaz na príspevok
radsej SS nech to tu nezasierame
Bydlisko: Nitra
Ludo_ZA
modelár

Príspevkov: 567

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 12. 3. 2012 o 20:49 | odkaz na príspevok
Nejak to tu prestalo žiť .
Bydlisko: ČR ( 36 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 193 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 4 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 4 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: Hindenburg,