Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 2. 2016 o 21:04 | odkaz na príspevok
veru tak.. je toho neurekom a neskutocne to vsetko napreduje.. uz je toho tolko ze clovek nestiha sledovat nie to este vsetko upgradovat ale som rad ze si sem dosiel a mozes sa podelit o tieto novinky zo sveta.. neda sa sledovat vsetko.. o raceflight a multishote som napr nevedel zasa som sa nieco mudrejsi len tak dalej!
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
andrej11
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 2. 2016 o 21:11 | odkaz na príspevok
Aj mne sa podarilo objednat kiss FC. Jupiii... Ide to ako ťeple rožky ))
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
Zmurko
modelár

Príspevkov: 52

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 2. 2016 o 21:17 | odkaz na príspevok
andrej11: mohol si dať echo, že chceš objednávať...spojili by sme objednavky a ušetrili na poštovnom prípadne sme to mohli dať expresne Slovenska pošta by uz bola maličkosť.
Bydlisko: Trebišov ( 41 rokov )
Zeldos
modelár

Príspevkov: 492

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 2. 2016 o 21:31 | odkaz na príspevok
Zmurko Nieje zac zhoda nahod pozeral som len ci nemaju akciu 4+1 na tie 24A ESC
Bydlisko: Piešťany ( 30 rokov )
andrej11
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 2. 2016 o 21:40 | odkaz na príspevok
Zmurko: sorrrraaaaač. Prosim ta ved ja ked som to zbadal "avalable" tak som dal Fantomasa ze oci vypulene sanka dolu priblbly usmev aaaa už som ho ťukaaal ze porad telefon spoťeny No skratka klapky a davaaaj ho...
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
Zmurko
modelár

Príspevkov: 52

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 2. 2016 o 22:04 | odkaz na príspevok
andrej11: Ja keď som tu videl info, že je skladom Kiss FC tak hneď klik na link či to nie je sen nakoľko naposledy ani neviem kedy a bolo vypredané...len som sa modlil, aby bol skladom kym im príde platba Ešte dobre, že paypal vykonáva platbu okamžite Už len čakať kedy to dorazí a ide sa na upgrade
Bydlisko: Trebišov ( 41 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 2. 2016 o 22:24 | odkaz na príspevok
Uff to bolo citanie. Video fajn je urcite kategoria ludi pre ktorych je taky set sqela volba.

Preteky v Maduniciach su pre vsetkych fpv pilotov bez rozdielu. Vsetci to mame ako relax oddych od prace a verim ze nezalezi na tom kto je aky rychly, ako dlho lieta alebo ako mu to ide.

Mam radost z novych racerov vsetkych tu rad vidim. Tak letu zdar piloti.

Tesi ma to tu fakt tesi.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
andrej11
modelár

Príspevkov: 269

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2016 o 00:03 | odkaz na príspevok
Na Prednej hore sa na čo vsetko ludia liečia...?
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
MidziB
modelár

Príspevkov: 58

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2016 o 10:59 | odkaz na príspevok
ThinkPad:
veru tak.. je toho neurekom a neskutocne to vsetko napreduje.. uz je toho tolko ze clovek nestiha sledovat nie to este vsetko upgradovat ale som rad ze si sem dosiel a mozes sa podelit o tieto novinky zo sveta.. neda sa sledovat vsetko.. o raceflight a multishote som napr nevedel zasa som sa nieco mudrejsi len tak dalej!


Veru tak, je toho velmi vela, neda sa to stihat vsetko. Jednym z najlepsich zdrojov je Betaflight thread na RCG (aj ked uz len tomu samotnemu je fakt problem stihat) - ludia sa tam podelia aj o vselijake dalsie zaujimave informacie. Odvcera sa tam napr. objavilo info o novych graphenovych bateriach (presnejsie zrejme o lipolkach s graphenovymi elektrodami?), ktore pri realnom testovani po 900 cykloch mali nezmeneny vnutorny odpor (cize boli schopne stale davat vysoke prudy) a ktore prave HK zacal predavat. Zrovna mi z HK prisiel mail, ktory ich propaguje.

A tiez zaujimave video z testovania 4-listovych vrtul:

https://youtu.be/Z3I_7kcpe9s
cucpo
modelár

Príspevkov: 103

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2016 o 11:01 | odkaz na príspevok
MidziB
modelár

Príspevkov: 58

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2016 o 11:02 | odkaz na príspevok
poison:
Uff to bolo citanie. Video fajn je urcite kategoria ludi pre ktorych je taky set sqela volba.

Preteky v Maduniciach su pre vsetkych fpv pilotov bez rozdielu. Vsetci to mame ako relax oddych od prace a verim ze nezalezi na tom kto je aky rychly, ako dlho lieta alebo ako mu to ide.

Mam radost z novych racerov vsetkych tu rad vidim. Tak letu zdar piloti.

Tesi ma to tu fakt tesi.


Sorry ak toho bolo vela naraz (na pisanie urcite bolo :-P). A ako hovoris, niekoho to moze oslovit, myslim si.

Do Madunic sa isto skusim prist pozriet, len ja fakt neviem takto dlho dopredu, co ma zrovna v tom danom case postretne, takze s dovolenim sa prihlasim radsej co najneskor . Ale tesim sa aj ja uz teraz. Aj z tohto fora, z vas a celeho neuveritelne rychleho vyvoja na tomto poli .

Happy flying!
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2016 o 11:49 | odkaz na príspevok
andrej11, ak to takto pojde dalej tak sa tam stretneme asi viaceri
MidziB, 4 listy uz kukam hned ako budu skladom tak ich nakupujem su to bomby! a tu baterku som akurat pred hodinou pozeral ale nezaujala ma.. 900 cyklov jej neurobim nikdy to uz budu ine baterky dovtedy mozno ine C mozno mensie lahsie bohvie.. u mna zatial stale vitazi tattu 1300 je o 20g lahsia a ma 75-150C ajked je sice o 5e drahsia ale tych 20g a plny vykon motorom ktory mi da len 150C je premna dolezitejsich
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
Mafi
modelár

Príspevkov: 93

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2016 o 12:26 | odkaz na príspevok
MidziB
Ahoj! Vítať ťa nejdem, nakoľko som tu v podstate nováčik, ale určite som rád, že si sa tu objavil...

Pre nedočkavých: zásielka FC KISS z flyduina v mojom prípade trvala 9 dní.


ThinkPad:
...u mna zatial stale vitazi tattu 1300 je o 20g lahsia a ma 75-150C ajked je sice o 5e drahsia ale tych 20g a plny vykon motorom ktory mi da len 150C je premna dolezitejsich

a čo tak tieto:
141g, max 100C
http://www.radioc.co.uk/DroneLabs-1400mah-4s-50c-Lipo-Battery-p/6514.htm

145g, max 100C
http://www.radioc.co.uk/DroneLabs-1300mah-4s-50c-Lipo-Battery-p/6511.htm
Bydlisko: Bratislava
Zeldos
modelár

Príspevkov: 492

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2016 o 12:42 | odkaz na príspevok
ThinkPad:
andrej11, ak to takto pojde dalej tak sa tam stretneme asi viaceri
MidziB, 4 listy uz kukam hned ako budu skladom tak ich nakupujem su to bomby! a tu baterku som akurat pred hodinou pozeral ale nezaujala ma.. 900 cyklov jej neurobim nikdy to uz budu ine baterky dovtedy mozno ine C mozno mensie lahsie bohvie.. u mna zatial stale vitazi tattu 1300 je o 20g lahsia a ma 75-150C ajked je sice o 5e drahsia ale tych 20g a plny vykon motorom ktory mi da len 150C je premna dolezitejsich

okdial objednavas tattu ? svk ci zahranicie ?
Bydlisko: Piešťany ( 30 rokov )
Thinky
modelár

Príspevkov: 1008

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 3. 2. 2016 o 12:48 | odkaz na príspevok
Mafi lenze 100C je premna malo ja chcem aby mala 150C = 200A cobry si v spickach vypytaju az 50A cize to mas 200A na 4 motory a nechcem ich obmedzovat slabou baterkou.. racej dam o 5E viac a mam dobry pocit ze mi tie motory nic neobmedzuje

Zeldos nasiel som ich v nemecku http://www.gensace.de/recommend-products/tattu-1300mah-14-8v-75c-4s1p-lipo-battery-pack.html
alebo Espaňa http://www.mercadorc.es objednal som posledne 2ks tak bola doprava zdarma
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 199 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 4 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 1 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: