Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

autor správa
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 20. 10. 2011 o 20:09 | odkaz na príspevok
Ten Stefan musi mat dobry matros
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Alfa
modelár

Príspevkov: 1825

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 20. 10. 2011 o 22:19 | odkaz na príspevok
Kakinoooo,presuňme sa rýchlo do nášho Protos klubu,lebo neviem neviem...........................
Bydlisko: Trnava, vek-46
kakino
modelár

Príspevkov: 146

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 21. 10. 2011 o 16:51 | odkaz na príspevok
Poison matroš na jednotku.Nie je problém potiahnuť aj dvanástku šihtu.A už utekám za Alfom do protos klubu.Ahojte
Tibor889
modelár

Príspevkov: 997

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 22. 10. 2011 o 23:53 | odkaz na príspevok
Aby sme sa vrátili k téme:
dokončil som EFL, (foto je ešte pred dokončením), už len nastaviť MBx a letí to. Teda dúfam, trocha mi vadí to krivé 131z kolo, ale kým nepríde nové asi bude musieť stačiť. zmenili sa oproti pôvodnému stavu (origoš Alig) servá savox 1258TG, reg. Jive 80, MBx ver 1, záloha 4xEneloop, listy Edge FL., nová kabína. BATERKY 2 SADY HYPERIOn 2X6s 3300mAh +ešte jedna sada iného výrobcu. Teraz sa pustím do spalováka, uvidíme či sa rozlieta...
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
Audino
modelár

Príspevkov: 2521

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 10. 2011 o 09:00 | odkaz na príspevok
Tibko,ty si nazorny priklad jak z obycajnej stavebnice vytunujes stroj!Tak nech uz konecne lieta!
igor21
modelár

Príspevkov: 461

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 10. 2011 o 19:50 | odkaz na príspevok
Chlapci a ako to dopadlo s tou novou plochou ? To vazne chcete o par metrov robit uz 3. plochu na jednom letisku v TT? Ja navrhujem spravit si aj vlastnu rampu!
Myslel som si ze je ziaduce aby sa komunita "uletencov" poriadne rozrastla, ale ako vidim ze sa to naopak pekne zacina kuuuskovat. Co je toto za doba ?
Bydlisko: Trnava
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 10. 2011 o 20:37 | odkaz na príspevok
Ja si budem lietat okolo dediny, ked tam chce bit starsi pan sam, tak nech si niekam strci tu svoju plochu. Aj rampu aj vsetko. Je to smutne ale co uz - aj take veci sa stavaju.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
papaya
modelár

Príspevkov: 1235

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 10. 2011 o 21:21 | odkaz na príspevok
neviem co sa serete s tou plochou, zoberte traktor a cele to tam poorte, ked tam nemozete lietat ason nech mate zemiaky
Audino
modelár

Príspevkov: 2521

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 10. 2011 o 21:55 | odkaz na príspevok
Tak u nas na luke to iste,jak sme dosli z nitrom,uz zacali pindat.Tak ja chodim na zakrutu a je to lepsie,slnko za chrbtom,ne zboku.
Kenny McCormick
modelár

Príspevkov: 499

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 23. 10. 2011 o 23:43 | odkaz na príspevok
Tibor889:
, MBx ver 1,
preco neupgradujes?
Kazdy tvrdi ze verzia 3 je ovela lepsia.
Ja sice toho este vela nerozoznam, mal som ver.1, aj 2, teraz mam 3 a jedine co vidim je jednoznacne lepsie piruetky. Take plynule. Konstantne.
Bydlisko: Prešov ( 56 rokov )
martin.b
modelár

Príspevkov: 1066

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 10. 2011 o 09:20 | odkaz na príspevok
mozno nema po ruke USB dongle (tak ako ja, tiez mam v1 )
tibor: nie je ti luto tych penazi co si narval do 600vky? za to si uz mohol mat pomaly logo...
Bydlisko: Nitra
Tibor889
modelár

Príspevkov: 997

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 10. 2011 o 10:22 | odkaz na príspevok
martin.b:
mozno nema po ruke USB dongle (tak ako ja, tiez mam v1 )

presne tak, a zatial nebolo kedy a s kym to urobiť, ale už budem musieť , už mám dva a ten druhý je ver. 2, tak to chcem prepáliť

martin.b:
tibor: nie je ti luto tych penazi co si narval do 600vky? za to si uz mohol mat pomaly logo...

Toto je veeeeeľmi zlá otázka, nerozmýšľam nad tým radšej, ono to bolo tak postupne, kedže 3gx mi nejako nesadlo, prehodil som tam MBx zo spalováka (tam je na figu mechanika) a na regulátor nie je spoľah tak som zvažoval že čo má aké referencie a nebolo nad kontronik, tak som tie peniaze obetoval. No a servá boli vymenené po prvom takom light krešíku, (alebo zlej autorotácii, keď sa mi neviem ako namiesto prepnutia plynu do 2 zapnúť autorotáciu- asi skrat v hlave bo to mám na druhej ruke) odišlo mi servo align, a mal som doma po ruke len Savox tak som tam prehodil zo spalováka ( ešte je v demonte). Ale teraz bude mať spalovák servá Align, a preto som kúpil aj ten MBx ver2. Čo sa týka peňazí bolí to, ale chcem si už normálne polietať, ono ja viem že keď to zrátam, bolo by to aj na logo, ale nechcel by som vidieť sumu, čo by bolo keby som ho roztrepal, ono si myslím, že na ten rex sú diely predsa len lacnejšie a variabilnejšie a asi aj viac k dispozícii.
Howgh
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
martin.b
modelár

Príspevkov: 1066

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 10. 2011 o 10:39 | odkaz na príspevok
mozno, otazne je ci sa na logu toho pri pade nepokazi menej, predsalen kazdy tvrdi ze rex su spotrebaky. tak dufam ze ti to bude lietat uz konecne! pocasie praje
mozno blba otazka: lietate niekto ked mrholi? vcera som bol lietat a zacalo mrholit tak som to radsej nechal tak.. bal som sa aby neprisiel k ujme microbeast pripadne aby nezatieklo to serv cykliky (vrtulkove je utesnene)
Bydlisko: Nitra
Tibor889
modelár

Príspevkov: 997

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 10. 2011 o 10:44 | odkaz na príspevok
martin.b:
mozno, otazne je ci sa na logu toho pri pade nepokazi menej, predsalen kazdy tvrdi ze rex su spotrebaky. tak dufam ze ti to bude lietat uz konecne! pocasie praje

rexy sú spotrebáky preto, lebo diely odchádzajú aj bez pádu a treba ich preventívne meniť
martin.b:
mozno blba otazka: lietate niekto ked mrholi? vcera som bol lietat a zacalo mrholit tak som to radsej nechal tak.. bal som sa aby neprisiel k ujme microbeast pripadne aby nezatieklo to serv cykliky (vrtulkove je utesnene)

V každom manuáli k elektrickým komponentom (a to som ich medzičasom pozrel dosť) je VEEELKE upozornenie že počas vlhkého počasia sa lietať nemá a aj v prípade možnej kondenzácie pri zime, je to výluka zo záruky. Takže v mrholení asi nie.
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
poison
modelár

Príspevkov: 3389

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 24. 10. 2011 o 11:57 | odkaz na príspevok
martin.b napisal
mozno blba otazka: lietate niekto ked mrholi? vcera som bol lietat a zacalo mrholit tak som to radsej nechal tak.. bal som sa aby neprisiel k ujme microbeast pripadne aby nezatieklo to serv cykliky (vrtulkove je utesnene)

Ja som lietal vcera rano, na obed a navecer - mrholi, nemrholi, fuka, nefuka, mrzne, nemrzne oprasil som 450 tku a vytesoval som sa. Najhorsie je ze by som chcel vediet lietat viacej a volako nejako som stale na bode mrazu

Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
  • Odpovedať
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodná stránka
  • 319 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 4 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: petofertal123,